Skin UP

Opis serii

Starzenie się skóry to proces nieunikniony, który zaczyna być widoczny około 35-40 roku życia i pogłębia się w miarę upływu lat. Do najczęstszych objawów starzenia się skóry zaliczamy: zmarszczki, linie mimiczne, utratę jędrności i sprężystości naskórka. Zmianom tym można w znacznym stopniu zapobiegać lub je spowalniać stosując odpowiednie preparaty kosmetyczne.

Skin UP™ to innowacyjny program pielęgnacyjny opracowany przez ekspertów laboratorium Verona Products Professional w oparciu o najnowsze technologie bogate w skoncentrowane składniki aktywne o udowodnionym działaniu. Nowa linia kosmetyków przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej zapewnia wielokierunkowe działanie odmładzające: długotrwale nawilża, intensywnie wygładza i perfekcyjnie liftinguje. Komórki macierzyste pozyskane z drzewa arganowego działając w synergii z kwasem hialuronowym o trzech różnych masach cząsteczkowych zapewniają spektakularny efekt odmłodzenia i ujędrnienia skóry.

Aby sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających konsumentek, opracowaliśmy produkty kierując się 4 zasadami: skuteczność działania, wysoka innowacyjność, bezpieczeństwo i przyjemność stosowania. Wszystkie receptury kosmetyków serii Skin UP™ pozbawione są parabenów i silikonów. Kompozycja zapachowa bez alergenów otula skórę zmysłową przyjemnością.

W linii występuje 6 produktów:
nawilżająco - ujędrniający krem na dzień i na noc 40+,
liftingująco - ujędrniający krem na dzień i na noc 50+,
odmładzająco - ujędrniający krem na dzień i na noc 60+,
ujędrniająco–wygładzający krem pod oczy,
skoncentrowane serum intensywnie odmładzające,
ujędrniający płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy.

Każdy z  produktów odpowiada na konkretne potrzeby skóry dojrzałej i gwarantuje jej kompleksową pielęgnację.

 

Produkty z serii

40+ Nawilżająco - ujędrniający krem na dzień i na noc SPF 8 50+ Nawilżająco - ujędrniający krem na dzień i na noc SPF 8 Skoncentrowane serum intensywnie odmładzające Ujędrniająco-wygładzający krem pod oczy na dzień i na noc Ujędrniający płyn miceralny do demakijażu demakijażu oczu i twarzy

 

Dostępność

Produkty z serii Skin Up dostępne są w sieci sklepów kosmetycznych hebe oraz w wybranych drogeriach należących do sieci Jawa, Drogerie Polskie, Jasmin, Laboo, Kosmeteria, Sekret Urody oraz w drogeriach Wispol, Noel i Marysieńka.

Mapa punktów w sklepach tradycyjnych (Google)

 

Piszą o nas

http://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci-kosmetyczne/Skin-UP-Verona

http://kobieta.onet.pl/uroda/kosmetyki/skin-up-perfekcyjnie-ujedrnia-i-o...

Newsletter

Pierwszy dowiesz się o nowościach i promocjach.

   Zapisz się do newslettera!

   Bądź na bieżąco z nowościami w Verona Product Professional !
 

program regionalny

innowacyjna gospodarka