Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Andrzejów Duranowski 27B, Sochaczew

Zakres obowiązków:
• kreowanie i wdrażanie produktów kosmetycznych
• przygotowywanie materiałów reklamowych oraz wsparcia sprzedaży
• budowanie wizerunku firmy oraz wybranych grup produktowych
• współtworzenie strategii marketingowej
• monitorowanie rynku i określanie potrzeb klienta
• współpraca z agencjami reklamowymi, agencjami graficznymi
• współpraca z producentami opakowań, drukarniami w kraju i za granicą

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• biegła obsługa aplikacji biurowych (pakiet MS Office)
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• wysoka komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• kreatywność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, szybkość działania

Firma oferuje:
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@vpp.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje; jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.