Rekrutacja na potrzeby nowo otwartej siedziby firmy Verona Products Professional na warszawskim Okęciu.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów zagranicznych
  • Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży: konstruowanie i prezentacja ofert,
  • Negocjacje handlowe, zapewnienie wsparcia klienta oraz budowanie długofalowych kontaktów biznesowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, rynków zbytu
  • Obsługa klienta B2B online poprzez internetową platformę sprzedażową
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Realizacja zadań i planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego i chińskiego umożliwiająca komunikację biznesową
  • Znajomość procedur eksportowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość marketingu konsumenckiego
  • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na klienta i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w przyjaznym i twórczym środowisku

Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie CV ze zdjęciem pod adres: biuro@vpp.pl, w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.