Verona Products Professional sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej.

Obecnie do naszego zespołu marketingu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu Internetowego / E-marketing Specialist

Miejsce pracy: Warszawa/Okęcie

Zadania:

  • obsługa techniczna strony www (dodawanie nowych funkcjonalności, zakładek, banerów, itp.) – w porozumieniu z Agencją
  • opieka, administracja i rozwój strony internetowej
  • tworzenie i wysyłka Newsletterów
  • obsługa aplikacji mobilnych powiązanych ze stroną internetową
  • redakcja tekstów z materiałami zdjęciowymi
  • koordynacja profilu na facebooku
  • opieka nad profilami Social Media
  • kreacja i opracowanie banerów internetowych i materiałów niezbędnych w obiegu internetowym

Wymagania

  • zainteresowanie obszarami e-marketingu i chęć rozwoj