KSIĘGOWA
Miejsce pracy: Andrzejów Duranowski (pow. sochaczewski)
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, nadzorowanie ich prawidłowego obiegu
  • weryfikację i zatwierdzanie dokumentów finansowych pod względem formalno-rachunkowym
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • kontrola i rozliczanie kont rachunkowych, przygotowanie specyfikacji wybranych kont
  • przygotowywanie zestawień i raportów statystycznych, księgowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • dbanie o dokładność, skuteczność i terminowość realizacji zadań
  • pomoc w prowadzeniu kadr – ewidencja urlopów, zwolnień, przygotowanie teczek dla pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, księgowość)
  • doświadczenie zawodowe w księgowości, preferowane w firmie produkcyjnej
  • umiejętność prawidłowego interpretowania ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (w tym doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń podatkowych w zakresie zarówno transakcji wewnątrzunijnych jak również dotyczących eksportu)  – pełna i praktyczna ich znajomość
  • biegła obsługa arkuszy kalkulacyjnych
  • znajomość zintegrowanych systemów finansowo-księgowych, mile widziana znajomość systemu Comarch
  • zdolności analityczne, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, dobra organizacja pracy własnej
  • nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • dyspozycyjność, terminowość, dokładność, zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • możliwość nawiązania współpracy od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem, w tytule wpisując opis stanowiska na adres: biuro@vpp.pl lub korzystając z formularza poniżej.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje; jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.