Firma kosmetyczna Verona Products Professional Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko :

Kontroler finansowy

Miejsce pracy: Sochaczew / Andrzejów Duranowski

Zadania:

  • Kalkulacja kosztu wyrobu gotowego
  • Kalkulacja ceny i marży wyrobu gotowego
  • Analiza rentowności produktów, kanałów dystrybucji oraz klientów
  • Sporządzanie analiz i prognoz finansowych oraz raportów w tym: analiza przychodów, rentowności, struktury kosztów, opłacalności inwestycji, ocena efektywności
  • Przygotowywanie zestawień i raportów statystycznych, księgowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, ubezpieczyciele, ZUS, US)
  • Bieżąca kontrola oraz interpretacja uzyskiwanych wyników
  • Analiza rachunku zysków i strat
  • Kontrola wykonania budżetu przez poszczególne działy, raportowanie, analiza odchyleń
  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Zarządu
  • Dostarczanie wiarygodnych informacji niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji
  • Współpraca z pracownikami innych działów
  • Przygotowywanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów zarządczych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym: finanse, rachunkowość, księgowość, controlling
  • Wiedza z zakresu controllingu, rachunku kosztów oraz rachunkowości zarządczej
  • Min. 2-lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi MS Excel, mile widziana znajomość systemu Comarch
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w przyjaznym i twórczym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem w tytule wpisując opis stanowiska na adres: biuro@vpp.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.