Rekrutacja na potrzeby nowo otwartej siedziby firmy Verona Products Professional na warszawskim Okęciu.

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów sieciowych
  • Profesjonalne prezentowanie oferty handlowej firmy
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Monitorowanie rynku
  • Zarządzanie przydzielonym budżetem
  • Prowadzenie projektów i koordynacja trwających kontraktów

Wymagania:

  • Doskonała znajomość rynku kluczowych klientów oraz relacji na nim panujących
  • Wiedza na temat kanałów sprzedaży, podmiotów działających na rynku
  • Umiejętności negocjacji i prezentacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży z klientami sieciowymi (kosmetyka)
  • Energiczność
  • Komunikatywność

Firma oferuje:

  •             Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •             Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
  •             Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie CV ze zdjęciem pod adres: biuro@vpp.pl, w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz lub na pod adres:  warsaw.recruting@gmail.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)