Firma kosmetyczna Verona Products Professional Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko :

Export Manager

Miejsce pracy: Warszawa / Okęcie

Zadania:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów zagranicznych
  • Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży: konstruowanie i prezentacja ofert,
  • Negocjacje handlowe, zapewnienie wsparcia klienta oraz budowanie długofalowych kontaktów biznesowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, rynków zbytu
  • Obsługa klienta B2B online poprzez internetową platformę sprzedażową
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Realizacja zadań i planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość dodatkowego języka umożliwiająca komunikację biznesową.
  • Znajomość procedur eksportowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość marketingu konsumenckiego
  • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na klienta i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w przyjaznym i twórczym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem w tytule wpisując opis stanowiska na adres: biuro@vpp.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.