Rekrutacja na potrzeby nowo otwartej siedziby firmy Verona Products Professional na warszawskim Okęciu.

Zadania:

  • Zapewnienie efektywnego przepływu informacji pomiędzy zarządem a innymi działami
  • Współpraca i komunikacja ze wszystkimi działami w firmie
  • Organizowanie oraz koordynowanie spotkań
  • Przygotowywanie zleconych przez zarząd pism, odpowiedzi na listy, raportów, zestawień i prezentacji
  • Koordynacja różnych inicjatyw i projektów

Wymagania:

  • Swobodna znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym – warunek konieczny
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej
  • Terminowość i umiejętności komunikacyjne
  • Świetna organizacja pracy i wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie CV ze zdjęciem pod adres: biuro@vpp.pl, w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.