Puder ryżowy INGRID
PRZECIWSTARZENIOWY KREM NA DZIEŃ ROZJAŚNIAJĄCY PRZEBARWIENIA SKIN UP PRO WHITE

Newsletter

Pierwszy dowiesz się o nowościach i promocjach.

CZY WIESZ, ŻE:

Verona
Verona

W Polsce jest ponad 100 dużych i średnich firm kosmetycznych oraz 300 mniejszych producentów kosmetyków. Polska jest obecnie 6 eksporterem kosmetyków w Europie. Verona eksportuje kosmetyki do makijażu ,pielęgnacji i SPA do prawie 60. krajów na świecie.

INGRID
Make Up

Polkom najwięcej trudności sprawia dobór podkładu (80%). 34% pań rezygnuje z tuszu do rzęs, a 90% nie docenia różu do policzków. Ponad 60% rodaczek wyznaje, że najbardziej lubi makijaż naturalny i nie stosuje cieni do powiek.

Akademia urody
Akademia Urody

Akademia Urody to cykl szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów wizażu i stylizacji. Przeszkoliliśmy już ponad 350 osób, a to dopiero pierwsza edycja kursu. Od września znów zaczynamy.

Make Up
Skin Up

Komórki macierzyste wykorzystywane w kosmetyce mają pochodzenie roślinne. Najważniejszym celem kremów zawierających ten składnik jest działanie anti-aging. Komórki macierzyste pozyskane z drzewa arganowego wykorzystaliśmy w kosmetykach pielęgnacyjnych marki Skin Up.

INGRID
INGRID

Na raz nałożony podkład np. Ingrid IdeaLumi zaaplikuj puder, który go utrwali i jednocześnie zmatuje skórę, pozwalając na nałożenie kolejnych kosmetyków kolorowych.