O nas

Verona Products Professional - Inspiruje nas piękno

 

KIM JESTEŚMY?

Verona Products Professional jest multibrandową firmą kosmetyczną z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku, a już dziś możemy poszczycić się renomą i miejscem wśród czołowych, krajowych producentów kosmetyków. Opracowujemy unikalne receptury produktów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów, a także zapachów. Nasze kosmetyki cieszą się zaufaniem wśród Klientów z Polski oraz z ponad 60 krajów świata. Udało nam się to osiągnąć dzięki połączeniu doświadczenia i pasji oraz dzięki jasno określonym wartościom, które przyświecają nam od początku działalności. W naszej codziennej pracy podążamy za światowymi trendami, kierując się jakością popartą badaniami, niepowtarzalnym designem i oryginalnością. Naszą misją jest tworzenie kosmetyków, których potrzebują nasi klienci. Jakością i ceną produktów spełniamy ich oczekiwania.

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a zakład produkcyjny w Sochaczewie. Zatrudniamy obecnie ponad 200 osób.

verona siedziba firmy

 

CO ROBIMY?

Jako producent kosmetyków dysponujemy własnymi laboratoriami badawczymi, gdzie każdy wyrób poddawany jest szczegółowej kontroli na poszczególnych fazach produkcyjnych. Mamy nowoczesny park maszynowy i wszystkie produkty robimy na miejscu, zachowując najwyższe standardy. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami surowców i opakowań, co daje nam gwarancje najwyższej klasy i wpływa na dynamiczny rozwój całej firmy oraz poszczególnych marek. Innowacyjność, bezpieczeństwo i unikatowość zapewniają nam przewagę konkurencyjną. Dokładając wszelkich starań, by produkty firmy Verona Products Professional były oryginalne i rozpoznawalne, rejestrujemy nasze znaki towarowe i wzory przemysłowe. W swoich produktach wykorzystujemy również nowoczesne technologie, jak choćby zastosowanie analogu linalolu w produktach kosmetycznych jako bezpiecznego zamiennika linalolu, który wykazuje działanie alergenu oraz wydłużenie trwałości i intensywności zapachu wyrobów kosmetycznych do 72h.
Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.

verona-siedziba

 

NASZE MARKI

Na nasze portfolio składają się 4 kategorie produktowe: makijaż, pielęgnacja twarzy i ciała, koloryzacja i pielęgnacja włosów oraz perfumeria z brandami takimi jak INGRID, Vollare, Skin UP, PROVI White, Revia, Ryana, Vittorio Bellucci. Verona Products Professional jest również producentem Private Label. Marki własne to kolejna sfera biznesu, którą bardzo ekspansywnie rozwijamy, stale rozszerzając oferowany asortyment w ramach wszystkich kategorii produktowych.

Verona-sala konferencyjna

 

JAK DZIAŁAMY?

Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia marketingowe, organizujemy akcje trade’owe, PR i wszystkie możliwe kanały dystrybucji treści promocyjnych. Czynnie uczestniczymy w Unijnych Projektach w tym w programie promocji polskiej branży kosmetycznej na rynkach zagranicznych Polska Cosmetics, opracowanego przez Ministerstwo Gospodarki. Można spotkać nas na prestiżowych targach branżowych, m.in. w Hong-Kongu, Dubaju, Bolonii. Bierzemy udział w wielu inicjatywach regionalnych oraz ogólnokrajowych. Silnie wspieramy wszelkie wydarzenia branżowe jak konferencje, kongresy, forum. Niezwykle ważne są dla nas działania konsumenckie przekładające się na sprzedaż. Przeprowadzamy warsztaty makijażowe, sponsorujemy wydarzenia lokalne, wspieramy organizacje charytatywne, prowadzimy prelekcje związane z makijażem na różnego rodzaju eventach ogólnopolskich. Z najwyższą starannością dbamy o komunikację z naszymi odbiorcami, wykorzystując między innymi social media oraz szeroko rozumiane działania e-commerce. Mamy sprawdzone strategie działania, które skutecznie przekładają się na postrzeganie marek. Nasze starania doceniają klienci i konsumenci, dowodem czego jest szereg licznych wyróżnień, takich jak m.in. Laur Konsumenta – Odkrycie Roku, tytuł Kosmetycznej Firmy Roku, Europejski Certyfikat „Rzetelni w Biznesie”, Qltowy Kosmetyk, Qltowy Koncept, Perła Rynku Kosmetycznego, Najlepszy Produkt czy Super Produkt. Wszystkie te nagrody są potwierdzeniem dynamicznego rozwoju, zachowywania najwyższych standardów oferowanych produktów oraz utrzymywania rzetelnych relacji biznesowych.

Newsletter

Pierwszy dowiesz się o nowościach i promocjach.

   Zapisz się do newslettera!

   Bądź na bieżąco z nowościami w Verona Product Professional !
 

program regionalny

innowacyjna gospodarka