Verona Products Professional wspiera szpitale

2020.04.10

Firma Verona Products Professional, producent marki m.in. INGRID Cosmetics, wspiera pracowników służby zdrowia w walce z COVID-19. Żele antywirusowe i kremy do rąk trafiły dziś do szpitali w Sochaczewie i Łowiczu, które zlokalizowane są najbliżej siedziby firmy.
- Mamy świadomość, że w walce z koronawirusem liczy się każda pomoc – mówi Andrzej Kozłowski, Prezes Verona Products Professional. – Jako firma kosmetyczna czujemy się w obowiązku wsparcia kadry medycznej w tym trudnym czasie. Decyzja o przekazaniu zapasu żelu antywirusowego i kremów do rąk była jedyną słuszną, jaką mogliśmy podjąć. Doceniamy starania lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i diagnostów, którzy codziennie robią wszystko, by zminimalizować zagrożenie – kontynuuje.
Verona Products Professional przygotowała zapas żeli antywirusowych Revitanum i kremów do rąk, które mają zwiększyć bezpieczeństwo kadry medycznej podczas codziennej pracy z chorymi, a jednocześnie ukoić podrażnioną skórę po wielogodzinnej pracy i ciągłym odkażaniu dłoni.
Widząc ogromne zapotrzebowanie na polskim rynku, firma zmieniła również priorytety bieżącej produkcji na rzecz wdrożenia niezbędnych żeli antywirusowych. Te już dziś trafiają na rynek, dostępne są także online https://shop.ddob.com/collection/higiena.
I choć dla firmy jest to czas wzmożonej pracy, nadrzędnym celem jest zabezpieczenie pracowników. – Mimo trudnej sytuacji, robimy wszystko co w naszej mocy, by zwiększyć bezpieczeństwo naszych pracowników i ich rodzin. Wyśrubowane normy, nowe rozporządzenia i zakazy, motywują nas do tego, by nieprzerwanie działać i sprostać obecnym wymaganiom rynku – tłumaczy Andrzej Kozłowski, Prezes Verona Products Professional.
Firma podkreśla, że w kwestii pomocy sektorowi ochrony zdrowia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W związku z ciągłymi zgłoszeniami o konieczności pomocy, firma na bieżąco monitoruje sytuację i możliwości wsparcia w najpotrzebniejsze produkty kosmetyczne.

 

Newsletter

Pierwszy dowiesz się o nowościach i promocjach.

   Zapisz się do newslettera!

   Bądź na bieżąco z nowościami w Verona Product Professional !
 

program regionalny

innowacyjna gospodarka