Verona na Diamond Show 2015!

2015.04.20

W ostatni weekend mieliśmy ogromny zaszczyt uczestniczyć w prestiżowej imprezie FALE LOKI KOKI DIAMOND SHOW! To jedno z największych wydarzeń w branży fryzjerskiej. Na widowni można było spotkać grono wspaniałych, profesjonalnych stylistów fryzur, a także posłuchać dobrej muzyki. Jeśli oglądacie program „Ostre cięci” na pewno kojarzycie: Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta, oni też tam byli z nami :)

Impreza była bardzo udana! Przy naszych stanowiskach makijażowych kolejka nie miała końca, niektórzy goście prosili o wykonanie pełnego makijażu, inni decydowali się na poprawki przed bankietem, gdzie impreza trwała do białego rana. Dla gości przygotowaliśmy upominki w postaci kosmetyków, które były dla wielu miłym zaskoczeniem. Występy gwiazd – KAYAH, ZAGROBELNY, MARGARET stanowiły świetną oprawę całości – to prawdziwe diamenty polskiej sceny muzycznej! Dziękujemy za wspaniały wieczór!

Pełny album z wydarzenia znajdziecie na naszym profilu na Facebooku - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.908440419223676.1073741839.339...

Newsletter

Pierwszy dowiesz się o nowościach i promocjach.

   Zapisz się do newslettera!

   Bądź na bieżąco z nowościami w Verona Product Professional !
 

program regionalny

innowacyjna gospodarka