Podsumowanie targów interCHARM 2016

Podsumowanie targów interCHARM 2016
2016.10.29

Każdej jesieni targi InterCHARM w Moskwie stają się na 4 dni (w tym roku od 26 do 29 października) platformą spotkań dla wszystkich przedstawicieli przemysłu kosmetycznego, miejscem prezentacji najnowszych technologii, produktów i usług. Tak jak dla wszystkich polskich producentów, są one dla nas jednymi z najważniejszych targów branży kosmetycznej, bez których nie możemy sobie wyobrazić ekspansji na rynki wschodnie.

Podczas tegorocznej edycji targów dla kilkunastu polskich producentów został zorganizowany profesjonalny match-making, pozwalający na znalezienie dystrybutorów w Rosji. Match-making jest  najbardziej wartościową formą spotkań biznesowych, w których także i firma Verona Products Professional wzięła udział.

Naszym Partnerom biznesowym z Rosji, Armenii i Kirgistanu zaprezentowaliśmy najnowszą odsłonę kosmetyków kolorowych marki Vollare, która spotkała się z dużym zainteresowaniem, czego efektem były plany jej dystrybucji na te rynki jeszcze w tym roku. Zawarliśmy także wstępne porozumienie w sprawie nowych serii produktów makijażowych.

Nie możemy doczekać się już kolejnej edycji!

Newsletter

Pierwszy dowiesz się o nowościach i promocjach.

   Zapisz się do newslettera!

   Bądź na bieżąco z nowościami w Verona Product Professional !
 

program regionalny

innowacyjna gospodarka