Podsumowanie targów Beautyworld Middle East 2016 w Dubaju

Podsumowanie targów Beautyworld Middle East 2016 w Dubaju
2016.05.20

Zakończyły się targi Beauty World Middle East 2016 w Dubaju - kluczowe wydarzenie dla nawiązania kontaktów w regionach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, ale także bardziej odległych rynków azjatyckich.

Te właśnie kierunki są dla firmy Verona Products Professional szczególnie istotne, bowiem stanowią znaczną część eksportu producenta. Podczas tegorocznej edycji, Verona Products Professional zaprezentowała się w prestiżowej lokalizacji, w nowoczesnym designie, na 36 m2. Wśród odwiedzających pojawili się Klienci między innymi z Iranu, Iraku, Arabii Saudyjskiej, bardziej egzotycznych krajów jak Sri Lanki, a także reprezentanci państw Europejskich. Zainteresowaniem cieszyło się całe portfolio, w tym brandy z kategorii pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyki kolorowej, zapachów oraz koloryzacji, w tym także koloryzacji dla mężczyzn.

Dzięki udziałowi w targach udało się nie tylko nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz efektywnie rozwinąć dotychczasowe, ale też jeszcze dokładniej poznać trendy tego regionu świata. Zdobyte doświadczenie z pewnością przełoży się na wzrosty sprzedaży, ściśle określone w strategii firmy na rok 2016.

Newsletter

Pierwszy dowiesz się o nowościach i promocjach.

   Zapisz się do newslettera!

   Bądź na bieżąco z nowościami w Verona Product Professional !
 

program regionalny

innowacyjna gospodarka